RESET & REGENERACJA

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

PROFESJONALNE MATERIAŁY DOSTĘPNE W KAŻDEJ CHWILI.

NIEPOWTARZALNE WYDARZENIA LIVE RETREATMENT.

POZNAJ MOC JOGI

Po co to wszystko? Praktyka jogi dwa razy dziennie naprawdę może odmienić życie. A na pewno – samopoczucie. Głębokie rozciąganie stymuluje układ nerwowy, dzięki czemu poprawia się jakość snu, znika rozedrganie i pojawia poczucie wewnętrznego spokoju. Asany w łagodny sposób wzmacniają mięśnie i usprawniają przepływ limfy, dzięki czemu poprawia się twoja odporność i znikają wszelkie obrzęki. Nagle zapominasz o bólach kręgosłupa i sztywności ciała. Nie bez znaczenia jest też fakt, że twoja sylwetka staje się smuklejsza. Za każdym razem, gdy stajesz na macie, zyskujesz też autentyczną możliwość spotkania z samym sobą. Czasem sesja jogi wyzwala ukryte emocje, które wreszcie masz szansę przeżyć. Zaczynasz czuć, kim naprawdę jesteś i czego potrzebujesz. To bezcenne doświadczenie.

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Weź udział w sesjach na żywo oraz oglądaj wcześniej nagrane sesje tematyczne. W dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu – tak jak lubisz!

Już teraz wypróbuj naszą cykliczną sesję Yoga Retreatment Live, nagrywaną w Pałacu Komierowo – więcej informacji poniżej!

YOGA RETREATMENT VOD

Materiały, które oglądasz w zgodzie z samym sobą

Bezpłatne programy i wydarzenia

INTRO ENERGIA I RÓWNOWAGA

Bezpłatne wprowadzenie do jogi dla każdego.

LIVE RETREATMENT

Niepowtarzalne spotkanie z jogą on-line.