ANNA KOMIEROWSKA-SZWEYCER

Po wielu latach intensywnej pracy na eksponowanych stanowiskach w L’Oreal oraz LVMH czułam ogromną potrzebę, aby zwolnić, wyciszyć się, zregenerować ciało, zrealizować swoje marzenia i żyć prawdziwie tu i teraz. Postanowiłam stworzyć swoją własną przestrzeń, w której łączą się pasja, styl życia i chęć podzielenia się ze światem tym, co najlepsze. Tak powstał autorski program wyjazdów Yoga Retreatment, w którym znalazły się wszystkie moje ukochane sposoby na odpoczynek: joga, medytacja, koncerty gongów, kontakt z naturą oraz przebywanie w pięknym i w pełni komfortowym miejscu, co zostało docenione przez licznych gości. Mój autorski program prowadzę w rodzinnym Pałacu Komierowo położonym w malowniczym rejonie Borów Tucholskich, pięknie odrestaurowanym jako butikowy hotel,  z którym moja rodzina związana jest od ponad tysiąca lat. Z jogą jestem związana od kilkunastu lat, a kurs nauczycielski ukończyłam w prestiżowym Yoga Barn na Bali. Opieram się zarówno na wymagającej praktyce power wzmacniającej ciało jak i tej łagodnej, która rozciąga ciało, rozluźnia umysł i przede wszystkim reguluje system nerwowy. Praktyka jogi przekłada się na jakość naszego życia, nasze samopoczucie, możliwość bycia w kontakcie i sięgania po swój potencjał.  Wierzę, że regularna praktyka na macie pozwala realizować marzenia i żyć w zgodzie ze sobą. Jestem zapaloną golfistką i raz w roku prowadzę na Kalinowych Polach, gdzie rezyduję w sezonie letnim, mój drugi autorski Program Yoga & Golf. Z potrzeby ograniczenia plastiku w codziennej pielęgnacji stworzyłam markę szamponów i odżywek do włosów w kostkach Soap for Globe, za co otrzymałam nagrodę Kobieta Roku Glamour, Vogue Beauty Awards, Viva najlepsze dla urody i Love Cosmetic Awards.

ARAM JALILVAND

Pochodząca z Iranu Aram jest doświadczoną nauczycielką jogi, która do Polski przeprowadziła się w 2019 roku. Uczy w kilku studiach jogi i prowadzi holistyczne programy jogowe w Indiach, Iranie, Polsce oraz innych europejskich krajach. Joga pojawiła się na jej życiowej ścieżce w 2011 roku, kiedy poznała bliżej starożytne nauki jogi w trakcie swojej podróży do Nepalu. Uczestniczyła w wielu kursach jak asztanga joga, Vinyasa flow czy Yin joga. Zanurzając się głębiej w ścieżkę jogi i medytacji, zauważyła ich transformacyjne skutki, które stały się widoczne we wszystkich aspektach jej życia. Aram wierzy, że joga i medytacja mogą uwolnić potencjał w celu osiągnięcia błogiego życia zgodnego z wewnętrzną prawdą. Dynamiczną praktykę detoksykującą ciało i umysł łączy ze starożytnymi technikami jogi oraz nowoczesną wiedzą psychologiczną, dzięki czemu jej zajęcia pozwalają osiągnąć medytacyjny spokój.

ADAM JAN

Adam w skrócie to odkrywca, podróżnik. Na zewnątrz raczkujący muzyk i fotograf, smakosz wrażeń z obszaru psychologii, kultury i sztuki, a wewnątrz myśliciel, obserwator i jogin. Ciekawość świata, jego odkrywanie, w pewnym momencie życia została u Adama zwrócona do wewnątrz, do poznania nowego, jak się okazało, świata – cały czas obecnego, ale jakby nietkniętego, milczącego. Tym momentem była joga. Pozwoliła mu się zatrzymać, przyjrzeć własnemu ciału, zrozumieć jego możliwości jak i ograniczenia, a także wsłuchać się w rytm oddechu, bicia serca i odczuwać w ciele więcej sygnałów sprzyjających w codzienności – swojego rodzaju wewnętrzny głos. 

Adam ukończył kurs Yoga Alliance w 2013 roku (RYT 500) i przez ostatnie kilka prowadził zajęcia w różnych studio w Warszawie: Joga Żoliborz, Anya Yoga, Shakti, Equanimus. Uczestniczył w wielu warsztatach m.in. z Lois Steinberg, Jaki Nett, Gulnaaz Dashti, Nataszą Moszkowicz, Jurkiem Jaguckim i Henrykiem Liśkiwieczem. W swojej praktyce i nauczaniu najbardziej zbliżył się do metodyki Iyengara ze względu na jej precyzję, skupienie uwagi, swojego rodzaju kontemplację, jak też szeroki wachlarz możliwości – od wzmocnienia ciała, jego ożywienia, uelastycznienia, poprzez ześrodkowanie i skupienie umysłu do ogólnego odprężenia i wewnętrznej ciszy.

PRAHUMIRA

Nazywamy się Prahumira. Z jednej strony Pra jako Prawda, Pramatka, czyli Ziemia, a z drugiej Ra jako Radość, Światło. Obie strony połączone Dźwiękiem (Hu) i Miłością (Mi). Na imię mamy Kasia i Mieszko. Gramy i tworzymy w Miłości. Pomagamy i wspieramy istoty w doświadczaniu pełni życia i realizacji potencjału poprzez dźwięk. Podczas naszych koncertów – podróży w dźwięku, łączymy ze sobą przeróżne instrumenty ze świata, dlatego też dotykamy wielu przestrzeni w nas samych. Od mocno ukorzeniających dźwięków jak didgeridoo czy bęben, po wzniosłe i otwierające jak harfa kryształowa i handpan. W koncertach przechodzimy przez różne krainy, a podróży tej towarzyszą rozmaite odczucia. Możemy poczuć się jak w łonie matki Ziemi, jak stoimy na szycie góry bądź wznosimy się ponad chmury. Muzyka ma charakter zarówno spokojny, jak i dynamiczny.

Pełen zestaw używanych przez Nas instrumentów to bęben szamański, didgeridoo, dzwonki koshi i zaphir, głos, gong, gong drum, handpan, harfa kryształowa, kij deszczowy, misy tybetańskie, shruti box. Całość koncertu tworzymy w intencji najwyższego dobra Nas wszystkich.

Bądźmy w kontakcie!

Zamów newsletter Yoga Retreatment, aby otrzymywać od nas najświeższe informacje. 
Dbamy o wszystkich naszych Przyjaciół, z którymi tworzymy program Yoga Retreatment. Dołącz do nas już dziś.

Bądźmy w kontakcie!

Zapisano do newslettera. Do usłyszenia!

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0
Yoga Retreatment – dostępna rezerwacja na 2024
This is default text for notification bar