WARSAW RETREATMENT

W H15 BOUTIQUE HOTEL

Dla wszystkich osób, które chciałyby doświadczyć
rozpieszczających rytuałów znanych z Pałacu Komierowo,
przygotowaliśmy warszawską wersję Yoga Retreatment.

Przyjemność wyzwala endorfiny, poprawia samopoczucie i… odporność.  Dlatego w trudnych czasach tym bardziej warto się rozpieszczać, by zachować dobry nastrój, spokój ducha, oderwać się na chwilę od niesprzyjającej rzeczywistości. Warsaw Retreatment odbędzie się w stylowych wnętrzach H15 Boutique Hotel w dniach 13-15 listopada. To cudowna możliwość, by skorzystać z najlepszych sposobów na reset i regenerację bez konieczności podróży poza stolicę.

Co czeka na uczestników Warsaw Retreatment? Przede wszystkim aż 6 godzin jogi, prowadzonej przez Jimmy’ego, wspaniałego nauczyciela z Indii, znanego gościom Yoga Retreatment w Pałacu Komierowo. Praktyka będzie odbywała się w zabytkowej sali ze starą, skrzypiącą podłogą z desek, która wprowadzi nas w wyjątkowy klimat i pomoże się odprężyć. Oprócz tego zaplanowaliśmy całe mnóstwo rozpieszczających rytuałów znanych z Yoga Retreatment: 50-minutowy masaż, medytacje, praktyki oddechowe i jogę śmiechu – wszystko w wykonaniu Jimmy’ego, jak również kąpiel w gongach tybetańskich, niezwykłe doświadczenie służące głębokiemu relaksowi i podróży do wewnątrz.

Uwaga!

Z uwagi na ograniczenia związane ze stanem epidemii forma warsztatu została zmieniona na konsultacje indywidualne.
W celu potwierdzenia konsultacji zainteresowane osoby prosimy o kontakt na [email protected] po zakupieniu miejsca.

Warsaw Retreatment będzie się odbywał w przepięknych, butikowych wnętrzach hotelu H15, ulokowanego w zabytkowej kamienicy w samym centrum Warszawy. Dla gości przygotowaliśmy wegetariańskie menu skomponowane przez szefa kuchni wielokrotnie nagradzanej restauracji Signature. Zapraszamy na kolację w piątek oraz brunch w sobotę i niedzielę. Każdy z uczestników otrzyma również wyjątkowy Yoga Retreatment Comfort Gift. Dla osób, które chciałyby jeszcze bardziej pogłębić doświadczenie relaksu i komfortu, jest też możliwość noclegu w hotelu. W takiej sytuacji prosimy o rezerwację bezpośrednio w recepcji.

Warsaw Retreatment odbędzie się w kameralnej grupie maksymalnie 15 uczestników. By jednak wydarzenie mogło dojść do skutku, chcielibyśmy zebrać minimum 10 osób.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i z troski o wszystkich uczestników rosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Zastrzegamy też sobie możliwość odwołania wydarzenia. Prosimy również o wcześniejszy kontakt, jeśli złe samopoczucie uniemożliwi Państwu udział w naszych zajęciach.

MEDIA O NAS

Program Yoga Retreatment pozwolił mi odzyskać kontakt z samą sobą, uwolnić głowę od natrętnych myśli i nabrać dystansu do wszystkiego, co tak absorbuje całą psychikę.
W ramach „Yoga Retreatment” pod okiem profesjonalnego jogina oderwiecie się od codzienności i złapiecie oddech.

WYBIERZ TERMIN I PAKIET

Filtry Sortuj
Reset OK

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Przejdź do formularza i napisz do nas - odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty naszych wyjazdów!

H15 BOUTIQUE HOTEL

Warsaw Retreatment odbędzie się w hotelu butikowym H15, który jest zlokalizowany w centrum Warszawy

Więcej informacji

Bądźmy w kontakcie!

Zamów newsletter Yoga Retreatment, aby otrzymywać od nas najświeższe informacje. 
Dbamy o wszystkich naszych Przyjaciół, z którymi tworzymy program Yoga Retreatment. Dołącz do nas już dziś.

Bądźmy w kontakcie!

Zapisano do newslettera. Do usłyszenia!

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0
Yoga Retreatment – dostępna rezerwacja na 2024
This is default text for notification bar