INTRO ENERGIA I RÓWNOWAGA

BEZPŁATNY KURS

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA I UZYSKAJ DOSTĘP DO WSZYSTKICH MATERIAŁÓW

Zobacz bezpłatny program Intro Energia i Równowaga

To krótka sekwencja asan i technik oddechowych, które wspaniale dodają energii i pozwalają na powrót do wewnętrznej równowagi. Możesz nią zacząć dzień, by przegonić stres albo zdecydować się na nią po pracy, by pozbyć się zmęczenia i łagodniej wejść w wieczór. Prowadzona przez Jimmy’ego Sarubhana, pozwoli ci choć przez chwilę poczuć klimat praktyki w Pałacu Komierowo. Sekwencja dostępna jest zupełnie za darmo, wystarczy że zapiszesz się do newslettera Yoga Retreatment. Sekwencja Energia i Równowaga składa się z kilku asan, technik oddechowych, czyli pranajam, a także krótkiej medytacji. Asany pomagają rozruszać ciało, nadać mu gibkości i żywotności. Dzięki Powitaniu Słońca, krew zaczyna szybciej krążyć w ciele, a Twoje mięśnie stają się silne i elastyczne. Z kolei pozycja łuku, dzięki mocnemu wygięciu kręgosłupa, stymuluje układ nerwowy, pomagając pozbyć się lęków i napięcia, a także wspaniale energetyzując. Warto też podkreślić cudowny wpływ asan na plecy. Siedzący tryb życia nie służy nikomu. Nasza sekwencja wpływa na funkcjonowanie kręgosłupa, pomagając Ci pozbyć się bólu pleców i poprawiając Twój ogólny dobrostan.

Techniki oddechowe, które proponujemy, dodają energii lepiej niż filiżanka espresso. Poprawiają koncentrację i zdolności poznawcze. Do tego oczyszczają organizm i harmonizują działanie organów wewnętrznych. Są świetne na rozpoczęcie dnia, wpływając na Twoje samopoczucie przez długie godziny. Z kolei medytacja na sam koniec praktyki wyciszy twój umysł i uspokoi gonitwę myśli. Poczujesz harmonię z całym światem, a twoje emocje wrócą do równowagi.

Wpisz swoje imię i adres e-mail, aby kontynuować.
Wypełniając niniejszy formularz przystępujesz do usługi Newslettera świadczonej zgodnie z regulaminem dostępnym tutaj. Jeżeli podany przez Ciebie adres e-mail zawiera dane osobowe, będą one przetwarzane przez Yoga Retreatment w celu realizacji usługi Newslettera. Jeśli nie będziesz zainteresowany naszymi aktualnościami, w każdej chwili masz prawo zrezygnować z subskrypcji bez podawania przyczyny ze skutkiem na przyszłość. Yoga Retreatment zapewnia nieograniczone prawo dostępu do danych, ich sprostowania i usunięcia, a szczegółowe informacje dotyczące zakresu i sposobu przetwarzania danych, a także przysługujących praw i sposobu ich realizacji znajdziesz tutaj.

Bądźmy w kontakcie!

Zamów newsletter Yoga Retreatment, aby otrzymywać od nas najświeższe informacje. 
Dbamy o wszystkich naszych Przyjaciół, z którymi tworzymy program Yoga Retreatment. Dołącz do nas już dziś.

Bądźmy w kontakcie!

Zapisano do newslettera. Do usłyszenia!

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0
Yoga Retreatment – dostępna rezerwacja na 2024
This is default text for notification bar