Yoga Śmiechu

Autorskie warsztaty dla grup wspierające dobrostan, kreatywność i efektywność.

Co daje śmiech?

Zostało naukowo udowodnione, że śmiech ma zbawienny wpływ zarówno na nasze zdrowie, jak i samopoczucie. Pomaga nam się zrelaksować, nastawić na pozytywne myślenie oraz sięgnąć po swoją kreatywność i sprawczość. Śmiech jako zachowanie społeczne najlepiej sprawdza się w towarzystwie, jednak nieustannie zabiegani, zdecydowanie za rzadko po niego sięgamy. Właśnie dlatego powstała joga śmiechu, która oparta jest o techniki pracy w grupach wywołujące śmiech intencjonalny. Błyskawicznie relaksuje, poprawia nastawienie, atmosferę w grupie oraz motywuje do dalszego działania.

Jak działają warsztaty Yoga Śmiechu?

W trakcie szkolenia uczestnicy poznają proste techniki śmiechu intencyjnego oraz strategie na dobre nastawienie, które z łatwością będą mogli zastosować na codzień.

Warsztat i wspólna praktyka śmiechu dają natychmiastowe, odczuwalne efekty w postaci rozluźnienia atmosfery i poprawy. dobrego samopoczucia uczestników

Istnieje możliwość wykonania warsztatu w trakcie zebrania firmowego w dowolnej lokalizacji. Czas trwania to od 30 do 60 minut.

Program jest elastyczny i dostosowany do potrzeb grup. Jest także idealną formą przerwy w trakcie zebrań służbowych, sesji kreatywnych czy zjazdów zawodowych.

Bądźmy w kontakcie!

Zamów newsletter Yoga Retreatment, aby otrzymywać od nas najświeższe informacje. 
Dbamy o wszystkich naszych Przyjaciół, z którymi tworzymy program Yoga Retreatment. Dołącz do nas już dziś.

Bądźmy w kontakcie!

Zapisano do newslettera. Do usłyszenia!

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0
Yoga Retreatment – dostępna rezerwacja na 2024
This is default text for notification bar