YOGA&GOLF

wyjazd dla początkujących i zaawansowanych

Program Yoga&Golf to coś dla tych, którzy poszukują aktywnego wypoczynku
połączonego z relaksem i kontaktem z naturą
w najbardziej malowniczym wydaniu.

YOGA & GOLF

 

Zarówno joga, jak i golf, toczą się w niespiesznym rytmie, narzucają tryb tu i teraz oraz pogłębiają wewnętrzny dobrostan. To połączenie doskonałe, choć nieoczywiste. Wyjątkowy program wyjazdowy Yoga&Golf daje pierwszą w Polsce możliwość praktykowania obydwu tych pasji razem. Każdy dzień wyjazdu Yoga&Golf rozpoczyna się sesją jogi, która w łagodny sposób pomoże Ci się dobudzić, rozrusza ciało i przygotuje je na wysiłek na polu golfowym. Potem jest czas na śniadanie, a zaraz po nim zajęcia golfa, które trwają kilka godzin. Poznasz na nich technikę gry oraz golfową etykietę, by na zakończenie wyjazdu podejść do egzaminu na zieloną kartę. Po intensywnej lekcji golfa czeka Cię lunch, a po nim czas wolny, który warto wykorzystać np. na przejażdżkę nad pobliskie jezioro. Każdy z uczestników wyjazdu będzie także miał szansę doświadczyć na własnej skórze błogiego masażu (terminy zostaną ustalone indywidualnie). Sesja jogi przed kolacją łagodnie rozciągnie ciało zmęczone po całodziennym wysiłku. Pozwoli się wyciszyć i zregenerować. Wieczorem z błogością zanurzysz się w miękkiej pościeli, by zebrać siły na kolejny ekscytujący dzień.

PROGRAM ZAWIERA

1. 6 noclegów w komfortowych domkach na terenie Klubu Golfowego Kalinowe Pola

2. Pełne wyżywienie wegetariańskie w duchu slow food, woda i herbaty do posiłków

3. 6 godzinnych sesji jogi z certyfikowanym nauczycielem

4. Ubezpieczenie

5. Niespodziankę na przywitanie

6. Kolację nad jeziorem

7. Degustację win z kolacją w lokalnej winnicy

Z uwagi na bezpieczeństwo całej grupy uczestnicy wyjazdów Yoga Retreatment powinni być zaszczepieni przeciwko wirusowi SARS‑CoV‑2.

TERMINY I MIEJSCE

25 czerwca – 1 lipca 2023

Miejsce: Kalinowe Pola Golf Club

Wyjazd odbędzie się przy minimalnej ilości 10 osób,
minimum 8 osób na zieloną kartę.

GOLF

Dla początkujących*:
20 godzinny trening golfa pod opieką trenera PGA Polska, sprzęt golfowy, piłki treningowe

Dla zaawansowanych*:
5 dni unlimited golf na 18 dołkowym polu golfowym, piłki na driving range, możliwość lekcji indywidualnych z trenerem za dodatkową opłatą.

*przy mnimalnej grupie 8 osób kurs na zieloną kartę

FAQ

Masz dodatkowe pytania?
Na część z nich już odpowiedzieliśmy:

Sprawdź nasze FAQ

MAGIA GOLFA

Chcemy odczarować przed Tobą golf, który wielu osobom kojarzy się z nudną aktywnością dla starszych panów. Tymczasem golf to dużo, dużo więcej. Zachwyci Cię kontakt z naturą dzięki przemierzaniu pola od dołka do dołka, a przebywanie w ciszy wśród soczyście zielonych pagórków uspokoi Cię i spotęguje Twój wewnętrzny błogostan. Absolutnie nie oznacza to nudy! Będziesz mieć możliwość zaznać odrobiny adrenaliny, rywalizując z innymi, ale też sobą i swoimi ograniczeniami. Wielogodzinna gra w golfa pozwoli także przyjemnie się zmęczyć. Wzmocni ciało, ale wpłynie też na umysł. Wysiłek fizyczny i przebywanie na świeżym powietrzu sprawią, że poczujesz więcej lekkości i radości. Po prostu szczęścia.

SKUTECZNIEJSZA NAUKA

Wyjazd Yoga&Golf przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Jeśli jesteś osobą początkującą, weźmiesz udział w dwudziestu lekcjach golfa (w przeciwieństwie do standardowych dziesięciu na tego typu kursach), które zakończą się egzaminem na zieloną kartę, niezbędnym, by w przyszłości móc samodzielnie korzystać z pola golfowego. Każdy z uczestników będzie miał możliwość odbycia zajęć indywidualnych z instruktorem, aby doszlifować technikę gry i rozwiać wszelkie pojawiające się podczas nauki wątpliwości. Osoby posiadające handicap golfowy podczas wyjazdu dostają nielimitowany dostęp do 18-dołkowego pola golfowego na sześć dni, by cieszyć się do woli przyjemnością z gry. Wspólnie z początkującymi osobami z grupy uczestniczą w zajęciach jogi, by dzięki niej poprawić swoją sprawność i jakość gry w golfa.

DUET DOSKONAŁY

Joga jest idealnym uzupełnieniem golfa. Im bardziej elastyczne jest Twoje ciało, tym lepiej grasz. Dodatkowo obolałe od wysiłku na polu ciało aż prosi o głębokie rozciąganie, jakie dać może tylko dobrze ułożona sekwencja asan na macie. Wyciszająca moc jogi poprawi Twoją zdolność do koncentracji, a precyzyjne wbicie piłki do dołka stanie się dzięki temu bardziej osiągalne.

WSZECHOBECNA NATURA

Wyjazdy odbywają się w Kalinowych Polach, malowniczym polu golfowym położonym w województwie lubuskim z dala od wszelkiego zgiełku. Intensywna zieleń pagórków działa kojąco, a wszechobecna cisza potęguje poczucie wewnętrznego spokoju. Dodatkowo cały teren pola golfowego otaczają wspaniałe lasy. Spacer wśród sosen lub brzóz to najlepsze remedium na wszelkie przebodźcowanie spowodowane życiem w mieście czy nieustannym korzystaniem ze smartfonów. W odległości dwóch kilometrów od pola golfowego znajduje się także przepiękne jezioro Niesłysz, w którym warto się wykąpać. Jeśli pozwoli na to pogoda, zajęcia jogi będą odbywały się pod gołym niebem, tak by poczucie jedności z naturą było jeszcze pełniejsze.

MEDIA O NAS

Po czterech dniach wyjeżdżałam z Komierowa jak nowo narodzona. Urzekł mnie nie tylko komfort, ale przede wszystkim serdeczna, ciepła atmosfera. Program Yoga Retreatment pozwolił mi odzyskać kontakt z samą sobą, uwolnić głowę od natrętnych myśli i nabrać dystansu do wszystkiego, co tak absorbuje całą psychikę. Poczułam w sobie wielką energię.
W ramach „Yoga Retreatment” pod okiem profesjonalnego jogina oderwiecie się od codzienności i złapiecie oddech.

NIEZOBOWIĄZUJĄCA ATMOSFERA ORAZ PEŁEN KOMFORT

To zrozumiałe, że w nowych miejscach możesz czuć się odrobinę mniej pewnie, zwłaszcza, gdy w grę wchodzą dodatkowo umiejętności, których jeszcze nie posiadasz. Atmosfera w Kalinowych Polach jest jednak tak przyjazna, że żaden gość nie czuje się tu skrępowany, nawet, jeśli dopiero stawia pierwsze kroki w golfie. Nowoczesne, klimatyzowane domki położone przy polu golfowym zapewniają komfort, żeby po całym dniu aktywności można było prawdziwie odpocząć. Podczas wyjazdu serwowane będzie wegetariańskie menu slow food skomponowane z najlepszych lokalnych produktów. Dzięki temu lekkość i przypływ sił witalnych masz praktycznie zagwarantowane.

DODATKOWE PRZYJEMNOŚCI

Na miejscu można wypożyczyć rowery, na co warto się skusić, bo okolica wprost sprzyja przejażdżkom. Popołudniowa kąpiel w jeziorze pomoże ciału odprężyć się po aktywnym dniu na polu golfowym. Jeśli pływanie to dla ciebie za mało, Kalinowe Pola oferują również sprzęt wodny, a także do badmintona i gry w boule.

WYBIERZ TERMIN I PAKIET

Filtry Sortuj
Reset OK
Brak nadchodzących terminów wyjazdu. Zapisz się do newslettera i otrzymaj powiadomienie jak tylko się pojawią.

fot. Barbara Piechowska

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Przejdź do formularza i napisz do nas - odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty naszych wyjazdów!

Bądźmy w kontakcie!

Zamów newsletter Yoga Retreatment, aby otrzymywać od nas najświeższe informacje. 
Dbamy o wszystkich naszych Przyjaciół, z którymi tworzymy program Yoga Retreatment. Dołącz do nas już dziś.

Bądźmy w kontakcie!

Zapisano do newslettera. Do usłyszenia!

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0
Yoga Retreatment – dostępna rezerwacja na 2024
This is default text for notification bar