FAQ – Yoga&Golf

Kto może grać w golfa?

Każdy! Jeśli tylko chcesz się trochę poruszać, kochasz kontakt z naturą, lubisz rywalizację, ale cenisz też spokój, golf jest właśnie dla ciebie. W zależności od potrzeb, na polu golfowym możesz poczuć totalny wyrzut adrenaliny, albo totalny chillout.

Dla kogo jest ten wyjazd?

Wyjazd przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, którzy mają przygotowany specjalny kurs na zieloną kartę zakończony egzaminem i wydaniem karty, uprawniającej cię do korzystania z pól golfowych, oraz dla osób zaawansowanych które chcą codziennie grać na 18 dołkowym polu golfowym.

Czy jeśli nie mam pojęcia o golfie, mogę przyjechać?

Absolutnie tak! Podczas dwudziestu (a nie, jak na innych kursach, dziesięciu) zajęć poznasz podstawy gry i zasady bezpiecznego poruszania się po polu golfowym.

Gram w golfa od dawna. Czy mogę uczestniczyć w wyjeździe?

Dla osób zaawansowanych w programie jest 6 dni unlimited golf na 18 dołkowym polu Kalinowe Pola oraz piłki na driving range. Dodatkowo program jak dla pozostałych uczestników: 10 sesji jogi z Jimmym, masaż, pełne wyżywienie wegetariańskie w duchu slow food.

Co ze sobą zabrać?

Weź stroje do golfa: koszulki polo, wygodnie spodnie, szorty lub spódniczkę o długości nie krótszej niż do pół uda. Przyda się kurtka przeciwdeszczowa i przeciwwiatrowa, coś na głowę, krem z filtrem oraz spray na komary. Na jogę zabierz swoją matę oraz ubrania, które nie będą krępowały ruchów.

Gdzie będę mieszkać?

W klimatyzowanych domkach hotelowych, które położone są na terenie Kalinowych Pól.

Jakie atrakcje czekają na mnie w okolicy?

Są tu piękne lasy, po których można jeździć rowerem, a w odległości 2 kilometrów jezioro Niesłysz, w którym możesz się kąpać lub uprawiać sporty wodne. Mamy też boisko do gry w badmintona i piłkę nożną oraz sprzęt do gry w boule.

Gdzie znajdują się Kalinowe Pola?

W województwie lubuskim, 110 kilometrów od Poznania, 49 km od Zielonej Góry i 420 kilometrów od Warszawy. Można się tu wygodnie dostać autostradą.

Bądźmy w kontakcie!

Zamów newsletter Yoga Retreatment, aby otrzymywać od nas najświeższe informacje. 
Dbamy o wszystkich naszych Przyjaciół, z którymi tworzymy program Yoga Retreatment. Dołącz do nas już dziś.

Bądźmy w kontakcie!

Zapisano do newslettera. Do usłyszenia!

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0
Yoga Retreatment – dostępna rezerwacja na 2024
This is default text for notification bar