YOGA RETREATMENT LIVE

Praktyka jogi i koncert w gongach.

Poczuj klimat wyjazdów do Pałacu Komierowo
– zobacz bezpłatne nagranie już teraz.

Wszystkim osobom, które chciałyby zadbać o swoją energię i równowagę, proponujemy sesję Yoga Live, którą transmitujemy na naszej stronie www prosto z Pałacu Komierowo. To fantastyczna możliwość, by doświadczyć seansu jogi i pranajam z Jimmym oraz kąpieli w gongach z Daną z Alchemii Dźwięku. Wystarczy komputer, internet, mata do ćwiczeń i półtorej godziny wolnego czasu. By w pełni doświadczyć dobroczynnego działania gongów, przydadzą się też dobre głośniki, które umożliwią prawdziwą kąpiel w dźwiękach.

Jeśli rozpieszczać samego siebie, to tylko w taki sposób. Efekty praktyki przejdą twoje najśmielsze oczekiwania. Odciążysz umysł i łagodnie pobudzisz ciało, dzięki czemu pozbędziesz się napięć spowodowanych stresem. Poczujesz więcej życiowej energii, a jednocześnie będziesz lepiej spać. Poprawisz nastrój i łatwiej stawisz czoła wszelkim lękom. Nic nie będzie w stanie zmącić twojego spokoju. Po prostu – wrócisz do równowagi.

 

Sugerujemy też, by każdą praktykę rozpocząć od intencji. Przygotuj sobie ołówek i notesik, by ją zapisać (a także wszelkie myśli, które pojawią się w Tobie podczas sesji). Skontaktuj się z tym, co jest dla Ciebie ważne i czego potrzebujesz. Jeśli szukasz odpowiedzi na nurtujące cię pytanie, są spore szanse, że po półtoragodzinnej praktyce będziesz znał na nie odpowiedź. Odzyskasz kontakt z samym sobą i nie będziesz mieć wątpliwości, czego pragnie Twoje serce. Otworzysz w sobie przestrzeń do zmian. Pozwól sobie na tę podróż, a energia i poczucie wewnętrznej równowagi naturalnie pojawią się w Twoim życiu.

Treść dostępna jest po zapisie do naszego newslettera. Zapisz się już teraz, aby otrzymywać informacje o planowanych akcjach, nagraniach i wyjazdach! Jeżeli Twój adres e-mail już znajduje się na liście, wpisz go ponownie.

Wpisz swoje imię i adres e-mail, aby kontynuować.
Wypełniając niniejszy formularz przystępujesz do usługi Newslettera świadczonej zgodnie z regulaminem dostępnym tutaj. Jeżeli podany przez Ciebie adres e-mail zawiera dane osobowe, będą one przetwarzane przez Yoga Retreatment w celu realizacji usługi Newslettera. Jeśli nie będziesz zainteresowany naszymi aktualnościami, w każdej chwili masz prawo zrezygnować z subskrypcji bez podawania przyczyny ze skutkiem na przyszłość. Yoga Retreatment zapewnia nieograniczone prawo dostępu do danych, ich sprostowania i usunięcia, a szczegółowe informacje dotyczące zakresu i sposobu przetwarzania danych, a także przysługujących praw i sposobu ich realizacji znajdziesz tutaj.

Bądźmy w kontakcie!

Zamów newsletter Yoga Retreatment, aby otrzymywać od nas najświeższe informacje. 
Dbamy o wszystkich naszych Przyjaciół, z którymi tworzymy program Yoga Retreatment. Dołącz do nas już dziś.

Bądźmy w kontakcie!

Zapisano do newslettera. Do usłyszenia!

Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
0
Yoga Retreatment – dostępna rezerwacja na 2022
This is default text for notification bar