YOGA&GOLF

Program Yoga&Golf to coś dla tych, którzy poszukują aktywnego wypoczynku
połączonego z relaksem i kontaktem z naturą
w najbardziej malowniczym wydaniu.

Zobacz wideo i poznaj wyjazdy Yoga&Golf dla zaawansowanych i początkujących.

Chwila dobrostanu.

Zarówno joga, jak i golf, toczą się w niespiesznym rytmie, narzucają tryb tu i teraz, pogłębiają Twój wewnętrzny dobrostan. To połączenie doskonałe, choć nieoczywiste.

Wyjątkowy program wyjazdowy Yoga&Golf daje pierwszą w Polsce możliwość praktykowania obydwu tych pasji razem.

Połączenie wytchnienia z nutą przygody.

Każdy dzień wyjazdu Yoga&Golf rozpoczyna się sesją jogi, która w łagodny sposób pomoże Ci się dobudzić, rozrusza ciało i przygotuje je na wysiłek na polu golfowym.

Potem jest czas na śniadanie, a zaraz po nim zajęcia golfa, które trwają kilka godzin. Poznasz na nich technikę gry oraz golfową etykietę, by na zakończenie wyjazdu podejść do egzaminu na zieloną kartę.

Po lekcji golfa czeka cię lunch, a po nim czas wolny, który warto wykorzystać np. na przejażdżkę nad pobliskie jezioro. Każdy z uczestników wyjazdu będzie też miał szansę doświadczyć na własnej skórze błogiego masażu.

Sesja jogi przed kolacją łagodnie rozciągnie ciało zmęczone po całodziennym wysiłku. Pozwoli ci się wyciszyć i zregenerować. Wieczorem z błogością zanurzysz się w miękkiej pościeli, by zebrać siły na kolejny ekscytujący dzień.

PROGRAM ZAWIERA

1. 6 noclegów w komfortowych domkach na terenie Klubu Golfowego Kalinowe Pola

2. Pełne wyżywienie wegetariańskie w duchu slow food, woda i herbaty do posiłków

3. 6 godzinnych sesji jogi z Jimmym Sarubabh joginem z Indii

4. Ubezpieczenie

5. Niespodziankę na przywitanie

6. Kolację nad jeziorem

7. Degustację win z kolacją w lokalnej winnicy

Z uwagi na bezpieczeństwo całej grupy uczestnicy wyjazdów Yoga Retreatment powinni być zaszczepieni lub przedstawić negatywny wynik testu na wirusa SARS-CoV-2 wykonany najpóźniej na 48 godzin przed przyjazdem.

TERMINY I MIEJSCE

26 czerwca – 2 lipca 2022

Miejsce: Kalinowe Pola Golf Club

Wyjazd odbędzie się przy minimalnej ilości 10 osób,
minimum 8 osób na zieloną kartę.

GOLF

Dla początkujących*:
20 godzinny trening golfa pod opieką trenera PGA Polska, sprzęt golfowy, piłki treningowe

Dla zaawansowanych*:
5 dni unlimited golf na 18 dołkowym polu golfowym, piłki na driving range, możliwość lekcji indywidualnych z trenerem za dodatkową opłatą.

*przy mnimalnej grupie 8 osób kurs na zieloną kartę

FAQ

Masz dodatkowe pytania?
Na część z nich już odpowiedzieliśmy:

Sprawdź nasze FAQ

POCZUJ MAGIĘ GOLFA.

Chcemy odczarować przed tobą golf, który wielu osobom kojarzy się z nudną aktywnością dla starszych panów. Tymczasem golf to dużo, dużo więcej!

✓ Zachwyci Cię kontakt z naturą poprzez przemierzania pola od dołka do dołka, zaś przebywanie w ciszy wśród soczyście zielonych pagórków uspokoi Cię i spotęguje Twój wewnętrzny błogostan. Absolutnie nie oznacza to nudy!

✓ Będziesz miał możliwość zaznać odrobiny adrenaliny, rywalizując z innymi, ale też samym sobą i swoimi ograniczeniami. Spacery po polu golfowym sprzyjają rozmowom, a kontakt z innymi ludźmi nastroi Cię pozytywnie.

✓ Wielogodzinna gra w golfa pozwoli Ci się też przyjemnie zmęczyć. Wzmocni ciało, ale wpłynie też na umysł. Precyzyjne wbicie piłki do dołka wymaga w końcu koncentracji, prawdziwego bycia tu i teraz. Wysiłek fizyczny i przebywanie na świeżym powietrzu sprawią, że poczujesz więcej lekkości i radości. Po prostu szczęścia.

SKUTECZNIEJSZA NAUKA

Jeśli jesteś początkujący, weźmiesz udział w dwudziestu lekcjach golfa (w przeciwieństwie do standardowych dziesięciu na tego typu kursach), które zakończone zostaną egzaminem na zieloną kartę, niezbędnym, byś w przyszłości mógł samodzielnie korzystać z pola golfowego. Każdy z uczestników będzie miał też możliwość zajęć indywidualnych z instruktorem, by doszlifować technikę gry i rozwiać wszelkie pojawiające się podczas nauki wątpliwości.

Osoby posiadające handicap golfowy podczas wyjazdu dostają z kolei nielimitowany dostęp do 18-dołkowego pola golfowego na sześć dni, by cieszyć się do woli przyjemnością z gry. Wspólnie z początkującymi osobami z grupy, uczestniczą za to w zajęciach jogi, by dzięki niej poprawić swoją sprawność i jakość gry w golfa.

DUET DOSKONAŁY - JOGA I GOLF

Joga jest idealnym uzupełnieniem golfa. Im bardziej elastyczny jesteś, tym lepiej grasz, zaś słynny swing golfowy wychodzi Ci lepiej.

Dodatkowo obolałe od wysiłku na polu ciało aż prosi o głębokie rozciąganie, jakie dać może tylko dobrze ułożona sekwencja asan na macie.

Wyciszająca moc jogi poprawia też Twoją zdolność do koncentracji. Precyzyjne wbicie piłki do dołka staje się dzięki temu bardziej osiągalne.

WSZECHOBECNA NATURA W KALINOWYCH POLACH

Wyjazdy odbywają się w Kalinowych Polach – malowniczym polu golfowym położonym w województwie lubuskim z dala od wszelkiego zgiełku.

✓ Intensywna zieleń pagórków działa kojąco, wszechobecna cisza potęguje poczucie wewnętrznego spokoju.

✓ Dodatkowo cały teren pola golfowego otaczają wspaniałe lasy. Spacer wśród sosen lub brzóz to najlepsze remedium na wszelkie przebodźcowanie spowodowane życiem w mieście czy nieustannym korzystaniem ze smartfonów.

✓ W odległości dwóch kilometrów od pola golfowego znajduje się też przepiękne jezioro Niesłysz, w którym warto się wykąpać.

✓ Jeśli pozwoli na to pogoda, zajęcia jogi będą się odbywały pod gołym niebem, tak by poczucie jedności z naturą było jeszcze pełniejsze.

MEDIA O NAS

Po czterech dniach wyjeżdżałam z Komierowa jak nowo narodzona. Urzekł mnie nie tylko komfort, ale przede wszystkim serdeczna, ciepła atmosfera. Program Yoga Retreatment pozwolił mi odzyskać kontakt z samą sobą, uwolnić głowę od natrętnych myśli i nabrać dystansu do wszystkiego, co tak absorbuje całą psychikę. Poczułam w sobie wielką energię.
W ramach „Yoga Retreatment” pod okiem profesjonalnego jogina oderwiecie się od codzienności i złapiecie oddech.

NIEZOBOWIĄZUJĄCA ATMOSFERA ORAZ PEŁEN KOMFORT

To zrozumiałe, że w nowych miejscach możesz czuć się odrobinę mniej pewny siebie, zwłaszcza gdy w grę wchodzą dodatkowo umiejętności, których jeszcze nie posiadasz. Atmosfera w Kalinowych Polach jest jednak tak przyjazna, by żaden gość nie czuł się tu skrępowany, nawet jeśli dopiero stawia pierwsze kroki w golfie.

Nowoczesne, klimatyzowane domki położone przy polu golfowym zapewnią ci komfort, byś po całym dniu aktywności mógł prawdziwie odpocząć. Podczas wyjazdu serwowane będzie wegetariańskie menu slow food skomponowane z najlepszych lokalnych produktów. Dzięki temu lekkość i przypływ sił witalnych masz praktycznie zagwarantowane.

DODATKOWE PRZYJEMNOŚCI

Na miejscu można wypożyczyć rowery, na co warto się skusić, bo okolica wprost sprzyja przejażdżkom. Popołudniowa kąpiel w jeziorze pomoże ciału odprężyć się po aktywnym dniu na polu golfowym. Jeśli pływanie to dla ciebie za mało, Kalinowe Pola oferują również sprzęt wodny, a także do badmintona i gry w boule.

BEZPIECZEŃSTWO

W dobie Covid-19 wielu z nas szuka pomysłu na wakacje, które oprócz odpoczynku zapewnią nam bezpieczeństwo. Zarówno golf, jak i joga pozwalają cieszyć się kontaktem z innymi, ale z zachowaniem zasad społecznego dystansu. Golf jest sportem towarzyskim, a jednak pozwala przestrzegać reguł wypracowanych podczas pandemii. Cieszyć się spotkaniem z innymi ludźmi, ale bez lęku, że może nam ono zaszkodzić. Jogę praktykuje się zaś na oddzielnych matach, które są rozstawione w sporych odległościach od siebie. Warto również podkreślić, że w województwie lubuskim odnotowano najniższy odsetek zachorowań na Covid-19 w całej Polsce. By jednak móc dochować najwyższych standardów bezpieczeństwa, prosimy naszych gości o zabranie na wyjazd swoich własnych mat do ćwiczeń.

WYBIERZ TERMIN I PAKIET

Filtry Sortuj
Reset OK
Brak nadchodzących terminów wyjazdu. Zapisz się do newslettera i otrzymaj powiadomienie jak tylko się pojawią.

fot. Barbara Piechowska

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Przejdź do formularza i napisz do nas - odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty naszych wyjazdów!

Bądźmy w kontakcie!

Zamów newsletter Yoga Retreatment, aby otrzymywać od nas najświeższe informacje. 
Dbamy o wszystkich naszych Przyjaciół, z którymi tworzymy program Yoga Retreatment. Dołącz do nas już dziś.

Bądźmy w kontakcie!

Zapisano do newslettera. Do usłyszenia!

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0
Yoga Retreatment – dostępna rezerwacja na 2024
This is default text for notification bar