OPINIE UCZESTNIKÓW

Poznaj opinie osób, które uczestniczyły w naszych kursach i wyjazdach.

Z otwartym sercem i czystym sumieniem gorąco polecam program "Yoga Retreatment" w Pałacu w Komierowie. Anna Komierowska z wyjątkową troską i wręcz namaszczeniem zajęła się wszystkimi uczestnikami tego wspaniałego wydarzenia. Plan poszczególnych dni był przygotowany ze szczególną troska i uwaga skierowana na potrzeby uczestników. Specjalna dieta, potrzeba odpoczynku, aktywnego odpoczynku, praca z ciałem i duchowością to tylko niektóre zalety naszego wyjazdu. Atmosfera pomiędzy uczestnikami, otaczająca nas życzliwość ze strony organizatorki oraz całej obsługi pałacowej była wręcz zaraźliwa. Jogin, Jimmy jest niezwykle zdolnym, posiadającym ogromna wiedze i charyzmę joginem. We wszystkich nas rozpalał potrzebę wyzwań, prace nad ciałem i duchem. Jimmy potrafi z niezwykłą łatwością pokazał nam jak wiele jesteśmy w stanie zrobić ze swoim ciałem. Ma świetne poczucie humoru, jest niezwykle empatyczny i potrafi pochylić się nad każdym, kto potrzebuje jego pomocy. Z cala pewnością będziemy częstymi uczestniczkami tych wspaniałych przygód i wyzwań jakie oferuje nam magiczny Pałac w Komierowie na czele z jego wspaniałą gospodynią.

Monika & Kaja

Wyjazd jogowy do Komierowa to unikatowe doświadczenie. Po pierwsze - wyjątkowa dzika przyroda otaczająca pałac daje natychmiastowe uczucie relaksu i odcięcia od codzienności, po drugie najlepsze na świecie sesje jogi - dające odpowiedni wycisk, po których czujesz że żyjesz i po trzecie: otulający komfort z jakim pałac został odrestuarowany naprawdę rozpieszcza. Jeśli dodać do tego charyzmatyczną gospodynię / prowadzącą program, które doskonale wie co oznacza gościnność, otzrymujemy przepis na najlepszy Reset i Regenerację o jakiej marzymy.

Ola

Komierowo to miejsce, gdzie w ciszy, otoczeniu pięknej przyrody odkrywasz swoją historię i kreujesz swój dalszy rozwój. Motywuje do tego wspaniały pałac, tradycja, starannie przygotowane i zdrowe jedzenie, czy chociażby program jogi. To miejsce gdzie od stylowych, pałacowych wnętrz, dworskiego klimatu po doskonałą obsługę, spotkasz cudownych właścicieli, którzy od pokoleń troszczą się o to miejsce. Dlaczego warto tam pojechać? Bo w Polsce nie ma wielu tak dostojnych i dbających o gościa miejsc.

Małgorzata

Piękne miejsce, bliskość natury, fantastyczne jedzenie i wyjątkowe zajęcia jogi z cudownym Jimmy'm - nie mogę się doczekać, kiedy wrócę do Komierowa.

Marta

dziennikarka Elle