ANNA KOMIEROWSKA-SZWEYCER

Po wielu latach intensywnej pracy w korporacjach czułam ogromną potrzebę by zwolnić, wyciszyć się, zregenerować ciało, realizować swoje marzenia i żyć prawdziwie tu i teraz. Postanowiłam więc stworzyć swoją własną przestrzeń, w której łączą się pasja, styl życia i chęć podzielenia się ze światem tym, co najlepsze. Tak powstał program Yoga Retreatment, w którym znalazły się wszystkie moje ukochane sposoby na odpoczynek: joga, medytacja, koncerty gongów, kontakt z naturą oraz przebywanie w pięknym i w pełni komfortowym miejscu.

 

Wieloletnie doświadczenie pracy z luksusowymi markami i naturalne dążenie do perfekcji pozwoliły mi stworzyć program dopracowany w najmniejszym szczególe. Na swojej drodze spotkałam wielu wspaniałych ludzi, z którymi mogłam dopracować jego koncepcję. Do dyspozycji miałam też mój rodzinny majątek, Pałac Komierowo, pięknie odrestaurowany w butikowy hotel i położony w malowniczym rejonie Borów Tucholskich. Lubię dzielić się tym, co dobre, z innymi. Chciałam, by ludzie odkryli, jak wspaniałe efekty daje joga, a do tego praktykowana w pięknym i komfortowym miejscu.

Wierzę, że aby w pełni się zregenerować, trzeba się także dobrze poczuć. Dzięki mojej holistycznej perspektywie i umiłowaniu komfortu powstał program, w którym sama chętnie biorę dziś udział.

JIMMY SAURABH

Jogin z New Delhi, który ma na koncie współpracę z gwiazdami Bollywood. Trzy lata temu przyjechał do Polski i na stałe osiadł w Słupsku. Jest nauczycielem jogi podczas wyjazdów Yoga Retreatment do Pałacu Komierowo, a także zajęć online Yoga Retreatment Live.

Sesje z Jimmym to możliwość doświadczenia oryginalnej jogi prosto z Indii, bez zachodnich naleciałości. Oddech jest w niej równie ważny co sekwencja asan. Ta praktyka wzmacnia i uelastycznia ciało, ale bez przesadnego wycisku, który tak często nieświadomie fundujemy sobie na co dzień i od którego warto odpocząć. Jest w niej też miejsce na odrobinę poczucia humoru, zwłaszcza gdy wyginamy ciało w skomplikowanych asanach.

Jimmy jest również terapeutą ajurwedyjskim. Nie tylko świetnie zna się na funkcjonowaniu ciała, ale ma też rzadką umiejętność holistycznego patrzenia na człowieka. Dzięki temu proponowane przez niego asany każdemu przynoszą wyjątkowe korzyści.

DANUTA AMEAH KLIMEK

Psycholożka, pedagożka i logopedka  – od 20 lat stosuje różne formy muzykoterapii, choreoterapii i terapii dźwiękiem. Podczas wyjazdów Yoga Retreatment gra koncerty gongów.

Ma profesjonalne muzyczne wykształcenie i od lat zafascynowana jest wpływem muzyki, wibracji dźwięku i głosu na zdrowie psychofizyczne człowieka. Gdy odkryła gongi i misy tybetańskie oraz kryształowe kamertony, wiedziała, że znalazła swoją drogę. Od ponad dziesięciu lat gra i śpiewa podczas koncertów i „kąpieli w dźwiękach”. Doświadczenie zbierała u najlepszych. Podstaw gry na gongach i misach uczyła się u Dona Conreaux i Toma Soltrona. Wiedzę na temat śpiewu i jego wpływu na podnoszenie własnej energii oraz samoświadomości zdobywała u Ani Williams, Shirlie Roden czy Olgi Szwajgier.Od lat praktykuje Nada Yogę, czyli Jogę Dźwięku, prowadzi śpiewo-kręgi kobiet i warsztaty Głos (z) Serca, a także masaże dźwiękiem. Wydała 3 płyty CD i założyła Fundację Ameah – Alchemia Dźwięku.

Dwa koncerty gongów z Daną podczas Yoga Retreatment to niepowtarzalna okazja, by na własnej skórze przekonać się o dobroczynnym działaniu dźwięków na samopoczucie. Ich niskie, wibrujące tony wprowadzą cię w niezwykle głęboki relaks. Możesz spodziewać się kojących wizji, odprężenia i oczyszczenia na poziomie komórek ciała.

Bądźmy w kontakcie!

Zamów newsletter Yoga Retreatment, aby otrzymywać od nas najświeższe informacje. 
Dbamy o wszystkich naszych Przyjaciół, z którymi tworzymy program Yoga Retreatment. Dołącz do nas już dziś.

Bądźmy w kontakcie!

Zapisano do newslettera. Do usłyszenia!

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
0
Nowość: MATA COMFORT SUNSET
This is default text for notification bar