OPINIE O NAS

Ania Komierowska-Szweycer postanowiła organizować wyjazdy, które pozwolą innym na reset i złapanie dystansu do codzienności. Yoga Retreatment to program regeneracyjny oparty m. in. na praktyce jogi i pranajamie, czyli kontroli oddechu.
Biżuteria ukryta w świecy, napigmentowane, metaliczne cienie, kamiesznie szlachetne, ozdoby na paznokciach, flakon perfum jak klejnot - letnie nowości z błyskiem.

“Yoga w pałacu”

VOGUE – Yoga w pałacu

Tysiącletnia historia rodziny Komierowskich sięga początków państwa polskiego. A mury ich położonej godzinę drogi od Bydgoszczy posiadłości pamiętają czasy baroku. Odzyskany po latach pałac przeobrażono w butikowy hotel. Kusi nie tylko pięknym otoczeniem, klimatycznymi wnętrzami i bogatym dziedzictwem, ale także przygotowywanymi przez właścicieli atrakcjami. W ramach „Yoga Retreatment” pod okiem profesjonalnego jogina oderwiecie się od codzienności i złapiecie oddech.

„Najmodniejsze balerinki na wiosnę 2021”

VOGUE, kwiecień 2021

“Z korporacji do Pałacu”

Bellateca, marzec 2021

„Mój dobrostan to stan umysłu”

Uroda Życia, marzec 2021

Po czterech dniach wyjeżdżałam z Komierowa jak nowo narodzona. Urzekł mnie nie tylko komfort, ale przede wszystkim serdeczna, ciepła atmosfera. Program Yoga Retreatment pozwolił mi odzyskać kontakt z samą sobą, uwolnić głowę od natrętnych myśli i nabrać dystansu do wszystkiego, co tak absorbuje całą psychikę. Poczułam w sobie wielką energię.
W ramach „Yoga Retreatment” pod okiem profesjonalnego jogina oderwiecie się od codzienności i złapiecie oddech.
Co mam powiedzieć, oprócz tego, że jest tam bosko? Może jeszcze tylko, że jeśli marzy Ci się aktywny oraz luksusowy wypoczynek i nie masz jeszcze planów na wiosenne weekendy zabieraj mamę, siostrę lub przyjaciółki i rezerwujcie miejsca na Yoga ReTreatment.
Yoga Retreatment to być może jedyna w Polsce szansa na jogę w prawdziwym, niezwykle gościnnym pałacu odzyskanym przez rodzinę Komierowskich. W pięknej sali z oknami wychodzącymi na przypałacowy staw i okoliczne pola jogi uczy Jimmy pochodzący z New Delhi. W Komierowie jest też świetna kuchnia serwująca dania z lokalnych składników, przepiękne hotelowe pokoje z superwygodnymi materacami
Piękne otoczenie, klimatyczne wnętrza, bogate dziedzictwo kulturowe i joga w roli głównej. W ramach wydarzenia ``Yoga Retreatment``, zorganizownrgo przez właścicieli pałacu w Komierowie, pod okiem profesjonalnego jogina oderwiesz się od codzienności i złapiesz oddech.
Do zbawiennego wpływu jogi na nasze ciało i umysł nie musimy Was przekonywać, ale namawiamy, by uprawiać ją w wyjątkowym miejscu. Pałac Komierowo, położony koło Sępólna Krajeńskiego niedaleko Borów Tucholskich, to wyjątkowa lokalizacja, w której znajdziecie nie tylko wspaniałgo instruktora, inspirującą przestrzeń, ale też wyjątkową przyrodę.
W bajkowych wnętrzach Pałacu Komierowo ćwiczyłam jogę pod okiem jogina z Indii, jadłam wykwintne jedzenie, pławiłam się w luksusie i błogo relaksowałam.
Do Komierowa warto też przyjechać na wyjątkowy Yoga Retreatment (autorski program Anny Komierowskiej-Szweycer). Praktyka odbywa się dwa razy dziennie. Do tego koncerty gongów, relaksujące masaże, wegetariańska dieta i otoczenie natury sprawią, że już po kilku dniach poczujesz przypływ energii, lekkość i odprężenie.

Bądźmy w kontakcie!

Zamów newsletter Yoga Retreatment, aby otrzymywać od nas najświeższe informacje. 
Dbamy o wszystkich naszych Przyjaciół, z którymi tworzymy program Yoga Retreatment. Dołącz do nas już dziś.

Bądźmy w kontakcie!

Zapisano do newslettera. Do usłyszenia!

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
0
Yoga Retreatment – 25-28 listopada 2021
This is default text for notification bar